Zyga ChipYukle

Poker Chip

Poker Chip

Zynga Chip zynga texas poker oyunun içinde bulunan para birimidir. Oyunda Chipiniz Olduğu sürece oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Diğer Adıda Sanal Para Olan zynga chip bittiği takdirde oyun içinde uzun süreler beklenmesi gereklidir. Oyun sizi beklememeniz adına zynga poker chip satın Almanızı tavsiye eder ve ucuz chip , zynga poker chip adı altında çok sayıda Chip satan web sitesi vardır. Bu web sitelerinin çoğunluğunda chip alma işlemi zorunlu üyelikler,karşamşık tasarımlar ve ödeme sorunları yüzünden eziyet haline gelir. chipyukle.com adresine giriş yaptığınız andan itibaren kayıt olmaya gerek kalmadan 15 dakika içinde Chipleriniz hesabınıza aktarılmış olur.

SİTE ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ

Diğer web siteleri gibi karmaşık işlerle ve kayıt olma gibi dertlerle uğraşmanıza gerek yok.Chipyukle.com da Yükleyeceğiniz zynga Chip miktarını seçtikten sonra telefon numaranız ve facebook giriş bilgileriniz ile alışverişe başlanır. ödeme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza Aktarım ile alakalı bilgilendirme Mesajı Gelir Ve Chip Aktarımı Başlar.Chip Aktarımı aldığınız poker çip miktarına göre 5 ila 10 dakika arasında tamamlanır.Transfer işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuza Aktarımının bittiği ile alakalı bir sms daha gelir.Size Kalan tek şey Oyununuzu oynamanın tadını çıkartmaktır.

ZYNGA CHİP FİYATLARI

Chipyukle.com da Chip fiyatları diğer sitelere göre çok daha ucuz ve güvenli alt yapısı ile kullanıcılarına en iyi hizmeti veren site olduğunu söylemek gerekir.Güvenli,Hızlı Ve uygun fiyatlar sayesinde zynga chip satın Alan kullanıcılarımızweb sitemizden memnun kalıyor ve geri bildirimler sayesinde chipyukle.comu kusursuz hale getiriyor. Alışverişlerinizde size sunduğunuz Ödeme Yöntemlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz ve Chip Alışverişinizi Kredi Kartı,EFT veya Havale ile yapabilirsiniz.