Zyga ChipYukle

Zynga Chip Transferleri

Zynga Chip Transferleri

10 yılı aşkın bir süredir poker chip satışı yapmakta olup yaşadığımız en büyük problem siz müşterilerimizin hesaplarına yüklenmiş olduğumuz chiplerin zynga tarafından illegal transfer olarak farkedilip banlanması olmuştur.Banlanma olayı hem siz müşterilerimizin oyun keyfini kaçırdığı hemde maddi zarara neden olduğundan ötürü bunun önüne geçmek için uzun saatler çalışmanın sonucunda Otobot sisteminin geliştirilmesine yol açmıştır.

Güncellenen Otobot programımız sayesinde artık illegel transfer olayına son verdik. Gerçek oyuncular ile birlik masalarda gerçek oyun oynarcasına hareketler yaparak yaparak dağıtılan kartlara göre hesap yaparak oynayıp zynganın yazılımlarını kandırarak banlanmadan chip transferi yapmayı mümkün hale getirdik.

Bizim için müşterilerimizin satın aldıkları zynga chipleri ile oyunda keyifli vakit geçirmeleri önemlidir. Satın almış olduğu chipleri bannalanan bir müşteri bu sistemler üzerinden chip alışverişine devam etmek istemiyeceğinden ötürü günlerce yazılım üzerinde geliştirmeler yaparak sıkıntısız chip transfer işlemini başarıyla tamamlamış müşteri memnuniyetini 100% oranına taşımış bulunmaktayız.

Zynga Chip Transferlerinde Otobot Nasıl Çalışır ?

Zynga Poker hesaplarınızın banlanmaması için geliştirdiğimiz otobot yazılımı chip trasnferini gerçekleştirmek için almış olduğunuz chip miktarına göre 8 ile 30 farklı poker hesabı ile uygun masalarda buluşur. Her el dağıtımında kimin kazanacağı olasılıkları üzerinte matematiksil bir takım işlemler gerçekleştirir Flop kart açıldıktan sonra bu olasılık birazdaha kuvvetlenir Turn kartta artık neredeyse kimin kazanacağını programımın %70 oranında tahmin edebilmekte fakat kesin sonucu görene kadar River kartın açılmasını bekler.River açıldığında artık 100% hangi hesabın kazanacağı bellidir oyun başladığında olasılıklara göre irili ufaklı vuruşlar ile River karta kadar hesapların bazıları gelir illegal transferi engellemek için kesin hareketlerle oyunu oynayarak transfer işlemini tamamlar. Chip satın almış olan hesap gelen ellere göre herzaman kazandırılmaz gerçekten kaybetmesi gereken ellerde bile kaybetmekten kaçınmaz ve bu sayede zynga tarafından incelenen oyunlarda bizim gerçekleştirmiş olduğumuz transferler illegal listesine düşmez ve banlanma riskini ortadan kaldırmış oluruz.

Chip Transferinde Otobot Dezavantajları

Otobot ile gerçekleştirileren zynga poker chip tranferlerinin tek dezavantajı varıdr. Bu dezavantajda oynayarak işlemleri gerçekleştirmesinden ötürü garantili transfer olması adına elle yapılan transferlere oranla biraz daha uzun sürmektedir bü süre 1B poker chip için ortlama 2dkk dır.Yüksek alışverişler için 5B ve üzeri alışverişlerde süre ortalama 1B için 1dkk olarak gözlemlenmiştir. Yani 20B chip satın aldınız ortalama işlemin başlaması ve bitmesi arasında geçen süre 20 ile 23 dakika kadardır. Yazılım üzerinde değişiklik yaparak bu süreyi 20B için 5Dkk ya kadar indire bilir fakat bu transfer için banlanma garantisini vermicemiz için böyle bir süre düzenlemesini düşünmüyoruz. Hızlı bitmesini isterseniz ve banlanma riskini almak istiyossanız satış temsilcilerimizden hızlı transfer isteyebilirsiniz.